kegger

Kegger - udany debiut na targach Motor Show 2014 w Poznaniu

2014-04-10

Kegger ma zaszczyt poinformować, iż debiut na targach Motor Show 2014 odbywających się na terenie MTP w Poznaniu w dniach 27-30 marca bieżącego roku, okazał się strzałem w dziesiątkę!
Oferta prezentowana na naszym stoisku, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Przygotowaliśmy na tę okazję trzy samochody demonstracyjne, na których prezentowaliśmy zabudowę będącą naszą specjalnością. Kontrahenci mieli okazję zapoznać się z zabudowami: pomocy drogowej, zabudowy wewnętrznej busa wykonanej ze sklejki oraz z płyt komorowych z tworzywa - z pełnym zakresem detali wykończeniowych.
Nasz zespół obecny na targach z całą starannością prezentował ofertę Kegger oraz udzielał wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie, nawet najbardziej wnikliwe zapytania. Mnogość rozmów jakie odbyliśmy na naszym stoisku, miała bezpośrednie przełożenie na znaczące zwiększenie zainteresowania Kegger zaraz po zakończeniu targów.
W tej chwili kontynuujemy prace związane z realizacją nowych zleceń pozyskanych dzięki tej imprezie. Możemy zdradzić, że dobiegają końca prace nad montażem krótkich filmów informacyjnych z Motor Show 2014, prowadzonych przez Zbigniewa Urbańskiego - znanego prezentera telewizyjnego. Wkrótce będziecie mogli je obejrzeć na naszej stronie.
Zapraszamy za rok - Kegger!
Wróć

© Copyright 2011-2019 by Kegger | Created by: red agencja interaktywna